Previous slide
Next slide

Gen Yapı

Grubumuzun faaliyet gösterdiği ve üst düzey deneyime sahip olduğu inşaat alanındaki çoğu proje, Gençer Grup Şirketleri’nden Gen Yapı tarafından gerçekleştirilmiştir. Grup, Ankara’nın gözde yerleşim bölgelerinden Çankaya Oran Sitesin’de Park Manzara ve Park Pınar Evleri’nin yanısıra Almanya’da Wohnpark Bernsbach konutları ile de uluslararası platformlarda beğeni ile karşılanan projelere imzasını atmıştır.

Gen Yapı’nın üstlenmiş olduğu en büyük proje ise Antalya Yeşilbayır bölgesindeki Palm City’dir. Nazım planını, 2008 yılında aramızdan ayrılan ünlü mimar Şevki Vanlı’nın çizmiş olduğu Palm City, toplam 600 dönümlük büyük bir alanda projelendirilmiştir. İlk etap inşaatları 2007 yılında tamamlanan Palm City, Antalya’daki seçkin konut projeleri arasındaki yerini kısa sürede almıştır. Projenin ilk etabında, 1,5 dönüme varan bahçelere sahip California tarzı villalar, farklı peyzaj çözümlerinin ortasındaki özel yapay göle bakan 3’er katlı Laguna Evleri, tam donanımlı spor kompleksi ve uluslararası eğitim veren bir de kreş bulunmaktadır. 

Özel konut projelerinin yanısıra kamu kurumlarına yönelik taahhüt işleri ve endüstriyel tesis inşaatları da grubun inşaat alanındaki geniş deneyiminin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.